TA ČR: Slavnostní jmenování nových členů předsednictva

27.10.2017 19:14

Ve čtvrtek 26. října 2017 byli ve Strakově akademii slavnostně jmenováni Radou pro výzkum, vývoj a inovace tři noví členové předsednictva Technologické agentury ČR (TA ČR).

TA ČR: Slavnostní jmenování nových členů předsednictva
Foto: TA ČR
Popisek: Technologická agentura České republiky (TA ČR)

Do předsednictva TA ČR vláda jmenovala rektora Technické univerzity v Liberci Dr. Ing. Zdeňka Kůse, Mgr. Martina Dudu, který je ředitelem Centra podpory inovací na Vysoké škole báňské – Technické univerzity v Ostravě, a Ing. Jiřího Pleška, CSc., ředitele Ústavu termomechaniky AV ČR, v. v. i. Všichni tři tak nahradili RNDr. Martina Bunčeka, Ph.D. (místopředseda TA ČR), Ing. Miroslava Janečka, CSc. a doc. Dr. Ing. Vladimíra Keba, kterým k 12. říjnu 2017 skončilo druhé funkční období v předsednictvu TA ČR.

„Těší mě výsledek výběru nově jmenovaných členů. Věřím, že budou velkým přínosem pro budoucí fungování Technologické agentury a napomohou nám tak zkvalitnit systém podpory aplikovaného výzkum v České republice,“ uvedl Petr Očko, předseda TA ČR.

Ve funkci nadále zůstává Ing. Petr Očko, Ph.D. (předseda TA ČR), kterému končí první funkční období ke dni 21. března 2020 a Ing. Pavel Komárek, CSc., kterému končí druhé funkční období rovněž ke dni 21. března 2020.

reklama

autor: Tisková zpráva

premiér

Není to spíš naopak, že jedině pod tlakem dokáže premiér jednat? A když jste u tlaku, máte dojem, že Babiš a vaše vláda zvládla pod tlakem covidu jednat lépe? Vždyť jste svá rozhodnutí měnili jak aprílové počasí

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

JCCR: Toulava nabízí adventní zážitky online i naživo, v e-shopu pořídíte regionální i originální produkty

22:03 JCCR: Toulava nabízí adventní zážitky online i naživo, v e-shopu pořídíte regionální i originální produkty

Vánoční zboží, výrobky regionálních řemeslníků a další produkty, stejně jako originální zážitky. To …