TSK Praha: Klíčové komunikace jsme opravili v předstihu

04.09.2018 7:37

Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. dokončila v průběhu prázdnin opravy desítek pražských komunikací. Především v případě oprav významných dopravních tepen se podařilo původně plánované práce výrazně zkrátit.

TSK Praha: Klíčové komunikace jsme opravili v předstihu
Foto: TSK
Popisek: Technická správa komunikací hlavního města Prahy

Například nový povrch na Dobříšské ulici mohli řidiči začít používat o týden dříve. Opravu Wilsonovy ulice mezi mimoúrovňovou křižovatkou Bulhar a začátkem Hlávkova mostu jsme dokončili o 16 dní dříve a opravy povrchu na Jiráskově mostě komplikovaly řidičům život o 15 dní kratší dobu, než jsme plánovali.

Zásluhu na zkrácení termínů má nejen teplé počasí s minimem srážek, byť tropické teploty sužovaly dělníky dodavatelských společností, ale nemalou měrou také spolupráce se samotnými dodavateli, kteří po dohodě urychlili harmonogramy jednotlivých staveb nebo jednotlivé etapy spojili a pracovali v prodloužených směnách i o víkendech.

Současně jsme na některých stavbách dokončili dílčí etapy, jako například demolici staré protihlukové stěny ve Slánské ulici v Řepích, opravu chodníků a komunikace v ulici Na Slupi směrem do centra nebo nový povrch směrem do centra v ulici K Barrandovu. Na řadě míst budou práce pokračovat i po začátku školního roku.

Do ulice K Barrandovu se vrátíme až na počátku října, ale dále pokračují rekonstrukce Husitské, Nuselské, Zenklovy, Českobrodské nebo Libušské, sanace mostu V Holešovičkách a opravy u Národního muzea. Také na řadě míst budeme dělat běžnou údržbu, kdy položíme nový povrch.

Mapa a seznam nejvýznamnějších staveb TSK, a. s., po 3. 9. 2018 ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tazatelé ČSÚ budou letos zjišťovat i pracovní úrazy

15:02 Tazatelé ČSÚ budou letos zjišťovat i pracovní úrazy

V průběhu ledna začal další cyklus každoročního Výběrového šetření pracovních sil, které v Česku pro…