Teko Technology: Optimální barevná kancelářská multifunkce

13.11.2013 11:40 | Zprávy

Multifunkční zařízení se stávají ústředním bodem správy dokumentů v malých firmách i velkých podnicích.

Teko Technology: Optimální barevná kancelářská multifunkce
Foto: Teko Technology
Popisek: Teko Technology

Enormně vzrůstá potřeba cloud computingu v České republice s oběhem a „tiskem“ elektronických dokladů, resp. jejich zachováním v elektronické podobě a sdílením, jež tyto tiskárny podporují.  Obliba je přímo úměrná poptávce firem, které snižují spotřebu a tím i náklady na tisk. Hitem je podle společnosti Teko Technology, předního tuzemského výrobce a distributora kancelářské techniky, multifunkce HP LaserJet Pro 400 M475dn. Stroj je podle odborníků uživatelsky velmi přívětivý, splňuje náročnější parametry pro kancelářskou práci i převod papírových listin do elektronické podoby a možnost přeposlání přednastavenému adresátovi přes email. Objem tisku se tím výrazně sníží.

„Tiskárna splňuje náročnější parametry pro kancelářskou práci, tisky nejrůznějších dokladů formátu A4, kopírování i skenování. Velmi hojně je využíván převod papírových listin do elektronické podoby a jejich možnost přeposílání rovnou do e-mailu zvolenému/přednastavenému adresátovi,“ upozorňuje Petr Kempa, produktový manažer Teko Technology s tím, že pomocí funkcí multifunkční tiskárny se sníží objem tisku a většinu dokumentů lze zpracovat do elektronické podoby.

Nejen podpora duplexu

Dalšími výhodami je automatická možnost duplexního tisku, popřípadě využívání oboustranného barevného skenování duplexně vytištěných dokumentů, což umožňuje pohodlný podavač dokumentů.

Ovládání je podle vlastních zkušeností Petra Kempy z Teko Technology snadné a intuitivní pomocí dotykového displeje.

Z předního podavače umí tiskárna tisknout na různé formáty obálek a jiných druhů papírů apod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Vojtěch Filip byl položen dotaz

Vy opravdu věříte tomu, že mají komunisté ještě nějakou budoucnost?

Vždyť vám nepomohlo ani přejmenování, do sněmovny jste se zas nedostali a teď nevím přesně, ale nemáte ani žádného senátora nebo třeba hejtmana. A myslíte, že by měl stranu vést někdo jiný než Konečná? Kdo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Tendr skončil, čtyřicet zakázek mohou partneři v lednu začít plnit

22:03 Lesy ČR: Tendr skončil, čtyřicet zakázek mohou partneři v lednu začít plnit

Všech 40 smluv uzavřely Lesy ČR se 13 lesnickými společnostmi, které uspěly v letošním lesnickém ten…