Teplo přímo ze zdroje přilákalo první vlaštovky

09.10.2016 9:36 | Zprávy

S nabídkou možnosti na snížení nákladů na vytápění a ohřev vody pro část odběratelů napojených na systém dálkového vytápění v Litvínově přišla počátkem letošního roku akciová společnost Severočeská teplárenská (ST). Návrh byl určen odběratelům splňujícím předem stanovené technicko-ekonomické ukazatele.

Teplo přímo ze zdroje přilákalo první vlaštovky
Foto: Archiv UE.
Popisek: Teplárna United Energy.

„Základní princip návrhu spočívá v zajištění dodávek tepelné energie „přímo ze zdroje“, tedy od výrobce (United Energy) a přímého distributora tepelné energie (ST) z Teplárny Komořany, bez dalších prostředníků,“ komentoval nabídku ředitel Severočeské teplárenské Petr Horák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Jak byste zranitelnost definovala vy?

Koho je podle vás třeba chránit a komu pomoci? Bohužel realita je dnes taková, že ti, co pomoc od státu opravdu potřebují, se jí buď nedočkají vůbec nebo je hodně mizivá a naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo vnitra: Závěry NKÚ neberou v potaz reálné kroky resortu

19:15 Ministerstvo vnitra: Závěry NKÚ neberou v potaz reálné kroky resortu

Ministerstvo vnitra naplňuje Koncepci rozvoje Policie ČR. Letecká služba funguje plnohodnotně a je n…