Topfun umístil na svůj promo kanál začátky filmů zdarma

08.09.2013 9:57

Společnost Topfun Media a.s., která minulý týden spustila svůj nový self-promo kanál Topfun TV, zaměřený na filmovou tvorbu, se rozhodla, že kromě filmových trajlerů, bonusových materiálů k filmům a filmech o filmu, zpestří tento kanál další novinkou. Od příštího týdne budou mít diváci na tomto TV kanálu možnost „ochutnávat“ filmy z videotéky Topfun v podobě prvních dvou minut filmu zdarma, jedná se o jiný pohled na film, než je běžný trailer.

Topfun umístil na svůj promo kanál začátky filmů zdarma
Foto: topfun.cz
Popisek: Internetová videopůjčovna Topfun

Naší snahou je, aby kanál Topfun TV byl pro diváka co nejpřitažlivější, proto mu chceme nabídnout možnost sledovat začátky filmů zdarma. Pokud začátek filmu diváka zaujme a bude chtít vidět film celý, není nic jednoduššího, než tento film vyhledat ve videotéce videopůjčovny Topfun a vychutnat si jeho plnou verzi, prohlásil Obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media, a.s. Radek Přikryl. 

Diváci mohou v současné době shlédnout ve videopůjčovně Topfun filmovou novinku pod názvem „Z cizího krev neteče“. Tato krimikomedie z produkce NBC Universal popisuje snahu hlavního hrdiny Sandyho Pattersona, který se stal obětí zlodějky identit, získat svůj dřívější ideální život zpět, a to všemi dostupnými prostředky. V hlavních rolích vystupují Mellisa McCarthy a Jason Bateman.
 O společnosti Topfun Media

Společnost Topfun Media a.s. je provozovatelem největší internetové videopůjčovny působící v České a Slovenské republice. Topfun si klade za cíl nabídnout svým zákazníkům co nejširší škálu filmů všech filmových studií a distributorů. Topfun je nejdéle působící videopůjčovnou na tomto teritoriu. Služba odstartovala 15. 6. 2006 a za to dobu Topfun navázal strategická partnerství s 9 IPTV partnery, mezi něž patří například společnosti Orange, Slovak Telekom, SmartComp a další. Též spolupracuje s webovými portály, TV společnostmi a filmovými studii. Svůj obsah nyní dodává na Topfun 50 poskytovatelů z řad distributorů, producentů a filmových studií jako jsou například Universal Pictures, Warner Bros. Topfun nabízí své služby prostřednictvím webu, IPTV sítí a na Smart TV značek Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Gogen a Hyundai . Dále také na přenosných zařízení s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone, satelitním přijímači Humax a další.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: ceskamedia.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: V Gdaňsku proběhla evropská premiéra jednotky PESA 654 RegioJet pro regionální spoje

12:39 Ústecký kraj: V Gdaňsku proběhla evropská premiéra jednotky PESA 654 RegioJet pro regionální spoje

Největší ryze soukromý osobní železniční dopravce ve střední Evropě, RegioJet, a zástupci předního e…