Turistický spolek Lipenska: Vánoční trh v Černé „trochu jinak“ i s unikátním ledovým barem

20.11.2019 15:13

Ledové iglú, ve kterém bude uprostřed stát unikátní ledový bar postavený ze stovek ledových kostek, za ním bude příchozím míchat drinky mistr České republiky a vicemistr Evropy, provozovatel zdejšího plážového baru Windy Point David Neumann.

Turistický spolek Lipenska: Vánoční trh v Černé „trochu jinak“ i s unikátním ledovým barem
Foto: tslipenska.cz
Popisek: Turistický spolek Lipenska - logo

Také na to se mohou těšit ti, kteří navštíví vánoční trhy v Černé v Pošumaví. Organizátorem akce, která se bude konat tuto sobotu 24. listopadu a v podtitulu mají dovětek „trochu jinak“ je Obec Černá v Pošumaví. „Návštěvníci se mohou těšit na tři desítky stánků se zbožím s vánoční tématikou a jídlem, kulturní program ale i překvapení. Proč trochu jinak?! Organizujeme ho ve skandinávském stylu, protože Šumava a Lipensko Skandinávii mnoha lidem připomínají. Tématem vánočních trhů je legendární pohádka s Čerty nejsou žerty,“ uvádí Irena Pekárková, starostka Černé v Pošumaví .

Hlavní atrakcí na vánočních trzích, které budou tvořit desítky stánků se zbožím s vánoční tématikou budou postavy z čertovského pohádkového filmu Hynka Bočana, jako je například Čert s hodností vraníka, Dorota Máchalová, kaprál. Připravené bude také pravé peklo s kotlem. „Nechtěli jsme uspořádat klasické vánoční trhy, ale všechno bude trošku více zábavné,“ říká Neumann.

Součástí programu ale bude také vystoupení žáků hudební školy, andělů na chůdách, také kapely Jam & Bazar, která hraje na živo největší světové hity 80. a 90. let. Chybět nebude ani fotokoutek  a dětská módní přehlídka.

Jarmark bude prostorově rozdělený na dvě části, ta první bude nákupní a druhá kulturní, kde se budou rodiče s dětmi bavit. Tady bude po celé odpoledne připravený nabitý program pro děti, jako jsou například tvořivé dílničky, zábavné soutěže, řetízkový kolotoč a pohádkové bytosti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

22:45 Veřejný ochránce práv: Ombudsman radí se sdílenou ekonomikou

Při poskytování služeb v rámci tzv. sdílené ekonomiky lidé bohužel často neplní všechny své povinnos…