ÚZSVM: Pozemky poblíž Svatého Kopečku budou nabídnuty veřejnosti

18.01.2022 22:11 | Tisková zpráva

ÚZSVM v Olomouci získal na základě rozsudku krajského soudu spoluvlastnický podíl ve výši jedné poloviny u osmi pozemků o celkové výměře, přesahující 4500 m2.

ÚZSVM: Pozemky poblíž Svatého Kopečku budou nabídnuty veřejnosti
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Parcely se nacházejí v katastru obce Droždín na Olomoucku. Majetek propadl státu po vlastníkovi, který působil jako člen organizované skupiny, páchal rozsáhlou trestnou daňovou činnost, v souvislosti s lihovou aférou. Konkrétně se jednalo o prodej lihu, který nebyl zatížen spotřební daní a dále neodvádění spotřební daně. Podle soudu způsobila činnost této skupiny škodu ve výši 90 milionů korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Není vám líto, že v čele strany není žádná žena?

Proč jste nekandidovala třeba vy? Známá jste dost. A jak vůbec hodnotíte nové vedení? Myslíte, že díky němu obnovíte váš dřívější úspěch a slávu strany? Já se trochu bojím, že ne. Podle mě to není až taková změna a chybí výraznější lídr a jako ženu mě mrzí i ta absence žen ve vedení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: Nečekejte na složenku, nechte si zaslat údaje pro platbu e-mailem

13:21 Finanční správa: Nečekejte na složenku, nechte si zaslat údaje pro platbu e-mailem

Finanční správa připomíná možnost zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí prostřednictvím …