ÚZSVM: Sada 50 modelů autíček z dědictví putuje do Technického muzea v Brně

21.08.2022 22:13 | Tisková zpráva

ÚZSVM ve Frýdku-Místku zdarma převedl Technickému muzeu v Brně sadu 50 starých modelů autíček značky Matchbox k obohacení muzejních sbírek. Jedná se o modely veteránů, závodních vozů ale například i zemědělské či stavební techniky.

ÚZSVM: Sada 50 modelů autíček z dědictví putuje do Technického muzea v Brně
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Modely jsou v původním stavu a většinou včetně originální krabičky. ÚZSVM získal tento majetek z rozhodnutí soudu jako tzv. odúmrť.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR opět darují vánoční stromky dětským zdravotnickým a sociálním zařízením

22:03 Lesy ČR opět darují vánoční stromky dětským zdravotnickým a sociálním zařízením

I letos Lesy ČR darují a do Vánoc zdarma dovezou vánoční stromky.