ÚZSVM: ÚP Brno odvedlo na účet oběti trestných činů rekordní částku

27.02.2020 22:49 | Zprávy

Brněnskému pracovišti Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových se podařilo úspěšně prodat nemovitosti, které státu propadly na základě rozsudku Krajského soudu v Ústí nad Labem.

ÚZSVM: ÚP Brno odvedlo na účet oběti trestných činů rekordní částku
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Konkrétně se jednalo o rodinný dům se souvisejícími pozemky v městské části Brno-Žebětín, dále bytovou jednotku a nebytovou jednotku garáže. Všechny nemovité věci se nachází na území města Brna. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových jako organizační složka státu příslušná s tímto majetkem hospodařit je prodával v samostatných elektronických aukcích, kde se našel pro každou z nich kupec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Máte dojem, že je v Praze dostupné bydlení?

Není a to jste byl několik let i primátor a ve vedení Prahy jste i teď, tak jak vám věřit, že pro lepší dostupnost opravdu něco uděláte, když jste do teď nic neudělali, a to jste byli i ve vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize: Hokejový šlágr Kometa – Sparta odstartuje 70. sezonu ligových přenosů

22:03 Česká televize: Hokejový šlágr Kometa – Sparta odstartuje 70. sezonu ligových přenosů

ČT sport odvysílá 14. září přímý přenos tradičního souboje Komety Brno s pražskou Spartou.