ÚZSVM se zabýval právním předpisem z doby Františka Josefa I.

14.03.2023 22:54 | Tisková zpráva

Právní zástupce ÚZSVM v Hradci Králové byl opakovaně účastníkem dodatečného projednání dědického řízení, řešeného podle historických listin. Dědictví po muži, který žil v letech 1855-1929, bylo projednáváno podle císařského patentu z roku 1854.

ÚZSVM se zabýval právním předpisem z doby Františka Josefa I.
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Podnět k dořešení pozůstalosti byl podán ze strany ÚZSVM v rámci dohledávání nedostatečně identifikovaného vlastníka. Jednalo se o spoluvlastnický podíl na dvou pozemcích orné půdy o celkové výměře 346 m2 ve Všestarech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

Vy současnému prezidentovi vyčítáte, že dělá klukovské vzdoroakce?

A co jste tedy dělal vy, když jste byl prezident? Vždyť vy jste do jmenování vlády a jednotlivých ministrů zasahoval mnohem víc. A proč? Podle mě za tím byly jen vaše osobní důvody, což je podle mě horší. Takže proč myslíte, že teď můžete moralizovat někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚOHS povolil fúzi v oblasti pražského realitního developmentu

16:14 ÚOHS povolil fúzi v oblasti pražského realitního developmentu

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil spojení soutěžitelů, v jehož důsledku mají společnosti …