ÚZSVM v Pardubicích byl úspěšný v pátrání po vlastnících nemovitostí

15.10.2021 22:11 | Tisková zpráva

Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Pardubicích se podařilo vyřešit případ nedostatečně identifikovaného vlastníka. Žádost o pomoc s prověřováním nemovitostí v obci Dolní Rověň, u kterých na listu vlastnictví byla pouze jména bez adresy, podala soukromá osoba s tím, že by se mohlo jednat o někoho z příbuzných.

ÚZSVM v Pardubicích byl úspěšný v pátrání po vlastnících nemovitostí
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Jednalo se o spoluvlastnické podíly na nemovitostech o celkové výměře 12 234 m2 včetně pozemku pod Mlýnským rybníkem, které byly zapsány celkem na čtyřech listech vlastnictví. V evidenci katastru nemovitostí byli zapsáni manželé František a Františka V. Ve spolupráci s pracovníky Katastrálního úřadu pro Pardubický kraj se ÚZSVM podařilo dohledat další skutečnosti, zejména adresu vlastníků. Podezření žadatele se nepotvrdilo, ÚZSVM však v pátrání pokračoval dále.

S pomocí pracovníků Státního okresního archivu v Pardubicích se ověřením v agendovém informačním systému evidence obyvatel ÚZSVM podařilo dohledat data narození i úmrtí původních spoluvlastníků a v současné době byl o zahájení dodatečných dědických řízení požádán Okresní soud v Opavě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

22:30 SVS: Oblast, kde se vyplácí zástřelné a nálezné za divočáky se od prosince výrazně rozšiřuje

Státní veterinární správa (SVS) ve spolupráci s ministerstvem zemědělství s ohledem na šíření africk…