Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových převedl ve veřejném zájmu městu Havlíčkův Brod pozemky

11.08.2017 20:04

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Havlíčkově Brodě bezúplatně převedl městu Havlíčkův Brod pozemky v blízkosti kulturního zařízení a cyklostezky, které jsou užívané širokou veřejností. Slouží jako odpočinková zóna zejména pro maminky s dětmi, seniory, cyklisty, turisty a v neposlední řadě i pro návštěvníky přilehlého kulturního domu a do budoucna i plánované Krajské knihovny Vysočiny.

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových převedl ve veřejném zájmu městu Havlíčkův Brod pozemky
Foto: uzvsm.cz
Popisek: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - logo

Město Havlíčkův Brod bude předmětné pozemky o celkové výměře 669 m² využívat ve veřejném zájmu a jeho cílem je zejména zajištění potřeb široké veřejnosti v oblasti sportovní, kulturní, osvětové a vzdělávací. Město již v této lokalitě vlastní pozemky tvořící funkční celek s kulturním zařízením a nabytím pozemků tak docílí zachování jednotného vzhledu, který bude zapadat do celkové koncepce rozvoje města Havlíčkův Brod.

Do vlastnictví státu přešel předmětný majetek z Jednoty lidového spotřebního družstva na základě smlouvy o převodu vlastnictví z roku 1981.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Státní fond životního prostředí: Druhé kolo výzvy na odstraňování farmaceutického znečištění je otevřeno, o 94 milionů se uchází 12 žadatelů

20:32 Státní fond životního prostředí: Druhé kolo výzvy na odstraňování farmaceutického znečištění je otevřeno, o 94 milionů se uchází 12 žadatelů

Od dubna do června letošního roku mohli zájemci podávat své projektové náměty do výzvy „Trondheim“ z…