Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodal dva pozemky v areálu kamenolomu v Pavlicích za více než 1,2 milionu Kč

03.01.2021 13:50 | Zprávy

ÚZSVM ve Znojmě prodal v elektronické aukci dva pozemky o celkové výměře 10 009 m2 v Pavlicích za kupní cenu 1 220 000 Kč.

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových prodal dva pozemky v areálu kamenolomu v Pavlicích za více než 1,2 milionu Kč
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Pozemky jsou situovány v areálu kamenolomu Pavlice a jsou součástí dobývacího prostoru. Samotná těžba kamene na nich neprobíhá. Nachází se na nich přístupové cesty a dále plochy na zpracování kamene.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Jak si vysvětlujete, že jste neměl protikandidáta?

Myslíte, že je to tím, že jste tak dobrý, nebo že se do toho nikomu nechtělo, protože a tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Povodí Moravy: Jižní část Olomouce chrání nová protipovodňová opatření

20:30 Povodí Moravy: Jižní část Olomouce chrání nová protipovodňová opatření

Povodí Moravy dokončilo úpravy řeky Moravy v jižní části Olomouce. Protipovodňovou ochranu městských…