Úřad vlády: Bezpečnostní rada státu se zabývala stavem nákupu komodit do státních hmotných rezerv

17.02.2023 8:24 | Tisková zpráva

Ve středu 15. února 2023 se ve Strakově akademii uskutečnilo další jednání Bezpečnostní rady státu. Zabývala se mimo jiné aktuálním vývojem situace na Ukrajině.

Úřad vlády: Bezpečnostní rada státu se zabývala stavem nákupu komodit do státních hmotných rezerv
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Členové Bezpečnostní rady státu byli informováni o probíhající revizi vládních strategických dokumentů v oblasti bezpečnosti a obrany. Dále se zabývali stavem nákupu komodit do státních hmotných rezerv.

Bezpečnostní rada státu schválila Výchozí údaje ke cvičení orgánů krizového řízení NATO Crisis Management Exercise 2023 a vzala na vědomí Vyhodnocení provedení cvičení NATO bez přípravného období v roce 2022.

Pro informaci byly na program Bezpečnostní rady státu předloženy materiály Informace o platnosti vyhlášeného I. stupně bezpečnostní ochrany vymezených objektů státní správy na území České republiky, Zpráva o naplňování Koncepce rozvoje Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost v roce 2022 a Zpráva o činnosti Výboru pro koordinaci zahraniční a bezpečnostní politiky za rok 2022.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: Tisková zpráva

Z jakých čísel při svých odhdech vycházíte?

Podle odhadů exministryně financí a šéfky poslanců hnutí ANO Aleny Schillerové si příští rok čtyřčlenná rodina připlatí kvůli vyšším daním 100 tisíc korun. Ptám se, protože každý tvrdí něco jiného, určitě na tom nezbohatneme, ale jak jste dospěla k čísu právě 100 000?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Vydařený Den dětí s hasiči Severočeských dolů v infocentru Elektrárny Ledvice

22:02 ČEZ: Vydařený Den dětí s hasiči Severočeských dolů v infocentru Elektrárny Ledvice

Čtyři stezky a různé soutěžní úkoly čekaly v neděli 28. května na děti v Informačním centru klasické…