Ústecký kraj: Jirkov vyhrál celostátní kolo soutěže Zlatý erb 2025

14.05.2025 19:26 | Tisková zpráva

Město Jirkov na Chomutovsku dosáhlo mimořádného úspěchu, když v celostátním kole prestižní soutěže Zlatý erb 2025 získalo první místo za nejlepší webové stránky mezi obcemi bez rozšířené působnosti. Tento výsledek navazuje na úspěch v krajském kole, kde se Jirkov dělil o vítězství s obcí Mnetěš. Ústecký kraj tak může být právem hrdý na kvalitní digitální prezentaci svých obcí, která v konkurenci 101 přihlášených napříč republikou obstála nejlépe.

Ústecký kraj: Jirkov vyhrál celostátní kolo soutěže Zlatý erb 2025
Foto: Ústecký kraj
Popisek: Ústecký kraj, logo.

Soutěž Zlatý erb, která každoročně oceňuje nejlepší webové portály měst a obcí v České republice, letos proběhla již po sedmadvacáté. V roce 2025 se pořadatelé zaměřili výhradně na obce bez rozšířené působnosti, aby podpořili snahu menších samospráv o moderní a přístupné digitální služby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Berkovcová byl položen dotaz

V4

Opravdu má V4 dnes ještě nějaký význam? A proč se vlastně nikdy nerozšířila o další státy, jako třeba Rakousko nebo Německo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Olomouc: Pro úplně první pandí mláďata sháníme bambus

22:03 Zoo Olomouc: Pro úplně první pandí mláďata sháníme bambus

Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození mláďat pand červených, a to hned dvou. Chovatelé přiznáv…