Ústecký kraj: Proběhlo vzdělávání k závažné trestné činnosti mládeže

18.10.2021 11:19 | Tisková zpráva

Odbor sociálních věcí realizoval na krajském úřadě vzdělávací seminář na téma „Závažná trestná činnost mládeže“. Pozváni byli odborníci z Probační a mediační služby a Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, kteří s účastníky semináře diskutovali nad rolemi jednotlivých institucí při práci s dětmi a mladistvými, kteří páchají trestnou činnost.

Ústecký kraj: Proběhlo vzdělávání k závažné trestné činnosti mládeže
Foto: Ústecký kraj
Popisek: Ústecký kraj, logo.

Přednášející se rovněž společně se svými kolegy z magistrátů, městských a obecních úřadů, neziskových organizací, policie a městských policií zamýšleli nad možnostmi a limity vzájemné spolupráce. Na závěr bylo představeno Programové centrum Probační a mediační služby v Mostě, které realizuje resocializační programy pro děti a mladistvé.

Vzdělávací seminář byl realizován v rámci projektu Ústeckého kraje „Podpora prevence kriminality v kraji – 2021“, který je dotačně podpořen Ministerstvem vnitra ČR z Programu prevence kriminality na místní úrovni.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VLS: Vánoční stromky z Ralska dostaly děti z dětských domovů na Liberecku i senioři

22:45 VLS: Vánoční stromky z Ralska dostaly děti z dětských domovů na Liberecku i senioři

Lesníci VLS z Mimoně, kteří spravují přírodní oblast Ralska, včera rozvezli vánoční borovičky z lesů…