Ústřední ředitel ČSSZ Vilém Kahoun složil služební slib

22.02.2015 17:26

Ústřední ředitel České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) Vilém Kahoun ve čtvrtek v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR slavnostně složil služební slib do rukou ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové. Byl tak oficiálně potvrzen ve své funkci vedoucího služebního úřadu.

Ústřední ředitel ČSSZ Vilém Kahoun složil služební slib
Foto: ČSSZ
Popisek: Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)

Do rukou ústředního ředitele Viléma Kahouna poté složili služební slib ředitelky a ředitelé okresních správ sociálního zabezpečení (OSSZ). Na parlamentní půdě pak zaznělo více než sedmdesátkrát „Tak slibuji!“, které ředitelky a ředitelé stvrdili svými podpisy na listině úředního záznamu o složení slibu. Složením slibu se naplnil požadavek zákona o státní službě, ke kterému se zavázala vládní koalice ve svém programovém prohlášení.

„Dnes jsem složil slib vedoucího služebního úřadu, České správy sociálního zabezpečení, a věřím a doufám, že tento dnešní slavnostní akt zahajuje období ocenění odbornosti a úctyhodnosti státního úředníka v očích veřejnosti. Zvolené místo slibu, Parlament České republiky, vnímám jako symboliku budoucích legislativních kroků k vytvoření adekvátních pracovních i finančních podmínek pro výkon náročné práce našich zaměstnanců,“ řekl ústřední ředitel ČSSZ a dodal: „V životě bývá prospěšné přistupovat ke změnám pozitivně, bez obav, s nadějí. Přistupme tedy tak i ke složení služebního slibu, který nás úředníky, ještě více zavazuje službou veřejnosti.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky navštíví výstavu „Země živitelka 2019“

15:25 Hrad: Prezident republiky navštíví výstavu „Země živitelka 2019“

Prezident republiky Miloš Zeman se zúčastní ve čtvrtek dne 22. srpna 2019 slavnostního zahájení 46.…