V pátek 2. ledna přivítal náměstek hejtmana Zlínského kraje Lubomír Nečas spolu s náměstkem Kroměřížské nemocnice pro LPP Jiřím Javorou a hlavní sestrou nemocnice Marií Christovovou malou Amalii Frodlovou, která se stala prvním miminkem narozeným v Kroměřížské nemocnici v roce 2015, v pondělí 5. ledna pak starosta Kroměříže Jaroslav Němec a předseda představenstva Kroměřížské nemocnice Lenka Mergenthalová přivítali první občanku města Sáru Mičákovou, která se v kroměřížské porodnici narodila 2. ledna.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

