V Löw-Beerově vile obdrželi ocenění nejlépe opravené kulturní památky kraje

12.05.2015 19:49 | Zprávy

Krajští radní Bohumila Beranová, Jiří Němec a Václav Božek se v úterý 12. května 2015 v prostředí zrenovované Löw-Beerovy vily v Brně zúčastnili předání ocenění vítězům v soutěži Nejlépe opravená kulturní památka Jihomoravského kraje 2014.

V Löw-Beerově vile obdrželi ocenění nejlépe opravené kulturní památky kraje
Foto: Jihomoravský kraj
Popisek: Jihomoravský kraj

Hlavním vítězem jihomoravské krajské soutěže o nejlépe opravenou památku regionu za loňský rok se stal katolický kostel v Lipovci na Blanensku. Z drobných staveb vyhrála kaple Panny Marie Sněžné na vrchu Santon nad slavkovským bojištěm a z děl výtvarného umění dvě zrestaurované sochy v kostele svatého Václava v Hustopečích.

Kompletní výsledky ZDE (doc, 65 kB).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Ztráta důvěry

Tvrdíte, že lidí ztrácí důvěru v média. Já si to úplně nemyslím. Spíš si myslím, že lidé ztrácí důvěru v politiky, ale i třeba spravedlnost. Proč myslíte, že tomu tak je nebo vy si to nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

22:03 Za zdravou Vidnavu: Plánovaný kaolinový lom ohrožuje mokřiny, chráněné EU

U Vidnavy na Jesenicku má vzniknout až 23hektarový povrchový kaolinový lom.