V budovách ÚZSVM v Chomutově a Mostě najdou dočasné působiště policisté

06.12.2017 7:35

Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Chomutově poskytne dočasné zázemí územnímu odboru Policie ČR v objektu chomutovského sídla úřadu na náměstí T. G. Masaryka a v administrativní budově v Mostě.

V budovách ÚZSVM v Chomutově a Mostě najdou dočasné působiště policisté
Foto: uzvsm.cz
Popisek: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - logo

Krajské ředitelství Policie ČR Ústeckého kraje požádalo odloučené pracoviště ÚZSVM o výpůjčku kancelářských prostor po dobu rekonstrukce budovy policejního územního odboru v Chomutově. Budova policie je opláštěná nevyhovujícími deskami s azbestem a vyžaduje rekonstrukci, kterou není možno provádět za provozu v daném objektu. Policisté se proto dočasně přemístí do jiných objektů rezortu, ty však všechny zaměstnance kapacitně nepojmou.

Pro dočasné zázemí policistů byly v součinnosti s ÚZSVM přednostně hledány prostory v budovách v majetku státu, které jim mohl ÚZSVM nabídnout. K zdárnému výsledku napomohl i Centrální registr administrativních budov (CRAB), v němž jsou odpovídající objekty evidovány.

Protože k rekonstrukci připravený policejní objekt v Chomutově v Riegrově ulici je pouze 500 metrů od budovy odloučeného pracoviště ÚZSVM, stěhování nebude náročné. Volná kapacita objektů v Chomutově a Mostě bude policií zcela naplněná a využitá. Předpokládaná doba výpůjčky byla stanovena od letošního listopadu do počátku roku 2019.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Ochránci přírody a horolezci budou spolupracovat

10:29 AOPK ČR: Ochránci přírody a horolezci budou spolupracovat

Svými podpisy to při slavnostním otevření nové expozice o horolezectví v Muzeu Českého ráje stvrdili…