V nové kampani značky Budweiser Budvar vystupují osobnosti Galerie NE

30.4.2014 8:25 odp.

V těchto dnech začíná nová kampaň značky Budweiser Budvar. Cílem kampaně se sloganem „NE Z NÁS DĚLÁ TO, ČÍM JSME“ je prohloubit povědomí o značce a jejích hodnotách. Kampaň je stejně jako její loňská premiéra rozdělena do dvou částí.

V nové kampani značky Budweiser Budvar vystupují osobnosti Galerie NE
Foto: red
Popisek: Budějovický Budvar

Produktová část je zaměřena na kvalitu výrobku. „V této části kampaně ukazujeme čtyři hlavní produktová NE, která značku Budweiser Budvar provázejí po celou dobu její existence, a která leží v základu jedinečné chuti a kvality piva z naší produkce,“ říká Mgr. Jana Kubištová, MBA, vedoucí oddělení marketingu z Budějovického Budvaru. Jedná se o NE nahrazování původních surovin, NE zkrácení 90 dnů ležení, NE prodeji vlastního jména a NE přesunutí výroby z Českých Budějovic. Alegorické rytíře – obránce hodnot značky, kteří vystupovali v komunikaci značky v uplynulých dvou letech – nahrazuje v nové kampani symbol štítu, který odráží útoky těch elementů, které v současné době často kazí pověst tradičního pivovarnictví a poctivého piva a mají neblahý vliv na jeho kvalitu. Hlavními nosiči této části kampaně budou venkovní reklamní plochy a propagační materiály v restauracích a prodejnách.

Druhá, imageová část se věnuje hodnotám značky. Její nosnou částí jsou televizní spoty doplněné tiskovými vizuály hlavních postav kampaně, kterými jsou lidé vybraní z galerie často neznámých hrdinů současnosti – Galerie NE (www.galerie-ne.cz). Po loňské dvojici Tříska-Pollert vybírá značka Budweiser Budvar další dvě osobnosti. Hrdiny televizní kampaně jsou Stanislav Tišer, romský boxer, který se snaží přilákat mladé narkomany z ulice ke sportu, a Petr Němec, jehož boj proti bankovním poplatkům se stal diskutovaným mediálním tématem - dva muži, kteří se nebojí říci NE. „Záměrně jsme vybrali osobnosti, které nejsou příliš známé, aby věhlas jejich jmen nepřebíjel samotnou myšlenku kampaně. A sice že to, čemu řekneme ne, o nás vypovídá více než to, nač kýváme. NE našich hrdinů jsou lidská, univerzální a jasná,“ vysvětluje Jana Kubištová. „Naše značka ani NE našich hrdinů nejsou o snadných výhrách. Nejdůležitější je fakt, že se vůbec odvažujeme vyslovit svá NE a že se snažíme zabránit tomu, co považujeme za špatné, a to bez ohledu na sílu protivníka,“ uzavírá Jana Kubištová.

Stanislav Tišer

Bývalý československý reprezentant v boxu řekl NE tomu, aby se děti na pražském Žižkově toulaly po ulicích a braly drogy. Proto pro ně z vlastních peněz postavil tělocvičnu, kam mohou po škole chodit boxovat. Samozřejmě zadarmo, jen aby přišly na jiné myšlenky. Více informací o NE, které řekl S. Tišer, najdete ZDE.

Petr Němec

Právník, který se postavil bance, která mu protiprávně účtovala poplatek za vedení úvěrového účtu. Jeho čin inspiroval statisíce Čechů, kteří pak společně donutili banky, aby si přestaly poplatky účtovat. Více informací o NE, které řekl P. Němec, najdete ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Co jste si myslel, když jste používal šifrovaný mobil?

Já si u vás myslím, že jste se nedpouštěl žádné korupce, ale nechápu, proč jste se do toho všeho vůbec namočil? Proč jste s takovým člověkem, jako je Redl jezdil na dovolenou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

FN Hradec Králové: Lékaři Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku implantovali již 100 kochleárních implantátů

22:11 FN Hradec Králové: Lékaři Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku implantovali již 100 kochleárních implantátů

Lékaři Kliniky otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku Fakultní nemocnice Hradec Králové proved…