VOYO spouští aplikaci VOYO.cz na zařízeních se systémem Android

21.06.2013 16:15

Videoportál VOYO, který je součástí on-line portfolia skupiny Nova, rozšiřuje dostupnost své služby o zařízení využívající operační systém Android. Aplikaci VOYO.cz si mohou majitelé tabletů a chytrých telefonů s Androidem ve verzi 4.0 a vyšší stáhnout zdarma přes Google Play. Službu VOYO si nyní v rámci letní akce mohou všichni zájemci předplatit na dva měsíce za cenu jednoměsíčního předplatného.

VOYO spouští aplikaci VOYO.cz na zařízeních se systémem Android
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.
reklama

Majitelé zařízení s podporou systému Android nyní mohou přes aplikaci VOYO.cz sledovat filmy i seriály ze široké knihovny videoportálu VOYO, která obsahuje více než 1 800 titulů ze zahraniční i české produkce včetně pořadů a seriálů skupiny Nova. Na tabletech a chytrých telefonech s verzemi Android 4.0 a vyššími mohou uživatelé sledovat všechny stanice skupiny NOVA včetně Nova Sport, který nabízí přímé přenosy největších a nejatraktivnějších sportovních událostí z celého světa.

„O spuštění aplikace VOYO.cz pro platformu Android byl velký zájem ze strany našich předplatitelů. Jsme proto velmi rádi, že můžeme nyní službu VOYO na zařízeních s tímto operačním systémem nabídnout. Rozšiřování služby na chytrá zařízení je součástí naší dlouhodobé strategie. Dle našich průzkumů VOYO sleduje na chytrých mobilech a tabletech stále větší počet našich uživatelů a my věříme, že spuštěním naší služby na Androidu vycházíme vstříc i dalším, kteří by chytrá zařízení pro sledování VOYO rádi využívali,“ říká Petr Horák, ředitel placených služeb skupiny Nova.

Videoportál VOYO, který na začátku května oslavil 10 milionů zhlédnutých titulů ze své knihovny, je kromě chytrých zařízení s podporou systému Android dostupný i na tabletech a chytrých telefonech s operačním systémem iOS a na chytrých televizorech značek Samsung, Panasonic a LG. Službu VOYO si v rámci letní akce nyní mohou uživatelé, která probíhá od 17. června do 8. srpna, předplatit na dva měsíce za cenu jednoměsíčního předplatného, které činí 189 Kč.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Do Zoo Liberec dorazila dvojice tropických ještěrů

10:42 Do Zoo Liberec dorazila dvojice tropických ještěrů

Pavilon tropů v liberecké zoo má nové obyvatele. Z vídeňské zoologické zahrady Schönbrunn tam dorazi…