VŠCHT: APSIDA - Nový prostor pro studenty

29.04.2018 11:21 | Zprávy

Na VŠCHT Praha byly slavnostně otevřeny nové prostory pro volný čas studentů a zaměstnanců - po Respíriu a dvoru U Komína v budově B se dočkala i budova A.

VŠCHT: APSIDA - Nový prostor pro studenty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vysoká škola chemicko-technologická

Na zrekonstruovaném volně přístupném dvoře je možné odpočívat na čerstvém vzduchu, potkávat se se spolužáky a díky technickému vybavení dvora pořádat kulturní a společenské akce.

Prostor byl podle ve dvoře umístěné vestavby s apsidou pojmenován. Pokud budete mít schůzku U Apsidy, běžte do budovy A, na dvůr - vstup je ze suterénu, naproti místnosti S68, nejkratší cestou je shodiště naproti bufetu Miláček - viz vyznačení prostoru U Apsidy na mapě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Mohu požádat o vaše vyjádření k tvrzení Hlubučka?

Co je na tom, co uvádí pravdy? https://www.infakta.cz/rozhovor-s-petrem-hlubuckem-cast-2-strujci-dozimetru.html Jaká je vaše skutečná role v kauze Dozimetr a je STAN opravdu tak transparentní, jak se snažíte prezentovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Velikonoční trhy opět pomohly, chráněné dílny si odvezly 11 700 korun

17:52 ČEZ: Velikonoční trhy opět pomohly, chráněné dílny si odvezly 11 700 korun

Tradiční velikonoční trhy chráněných dílen přinesly do hradecké centrály ČEZ nejen jarní atmosféru, …