VTÚ premiérově na veletrhu Amper

16.03.2016 12:52 | Zprávy

Existují minimálně dva důvody, proč být v Brně na „amperu“. AMPER je po právu považován za největší veletrh elektrotechniky v regionu střední Evropy a dává jedinečnou možnost seznámit se na jednom místě s těmi nejlepšími produkty více než šesti set vystavovatelů z třiadvaceti zemí světa.

VTÚ premiérově na veletrhu Amper
Foto: VTÚ
Popisek: VTÚ

Na letošním, již čtyřiadvacátém ročníku, který se uskutečnil na brněnském výstavišti ve dnech 15. až 18. března 2016 reprezentoval resort obrany Vojenský technický ústav, s. p.

„Při analýze marketinkových aktivit VTÚ, s. p. jsme vytipovali veletrh Amper jako vhodnou příležitost k prezentaci státního podniku. Tento veletrh nám nabízí široké možnosti, jak představit pro státní i soukromé podniky naše profesní schopnosti, a to zejména v oblasti zkušebnictví. Letošní rok je Amper ze strany VTÚ považován za pilotní projekt, který chceme v následujícím ročníku podstatně rozšířit,“ říká ředitel VTÚ, s. p. Jiří Protiva.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Neměl snad pravdu?

Pane poslanče, můžete mi sdělit, v čem neměl pan Okamura ve svém projevu pravdu? To chceme stále zavírat oči před realitou? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR zahájí celorepublikové kontroly nočních podniků

13:09 HZS ČR zahájí celorepublikové kontroly nočních podniků

Od pondělí 12. ledna 2026 zahájí Hasičský záchranný sbor ČR celorepublikovou tematickou kontrolní ak…