VZP: Poskytuje VZP úrazové pojištění na kratší dobu, jen na zimu? Jezdíme s dětmi hodně na hory, takže by se nám hodilo.

30.12.2019 12:05 | Zprávy

Otázka týdne Všeobecné zdravotní pojišťovny.

VZP: Poskytuje VZP úrazové pojištění na kratší dobu, jen na zimu? Jezdíme s dětmi hodně na hory, takže by se nám hodilo.
Foto: VZP
Popisek: Všeobecná zdravotní pojišťovna

Úrazové pojištění nenabízí Všeobecná zdravotní pojišťovna, ale její dceřiná společnost Pojišťovna VZP, a. s. (dále PVZP). Pojištění si každý může navolit podle svých představ, lze si například připojistit i nebezpečné a extrémní sporty, případně profesionální sporty. K jeho sjednání není požadováno potvrzení od lékaře ani dotazník na zjištění zdravotního stavu pojišťované osoby. Pojištění je platné nejen v rámci České republiky, ale po celém světě. Sjednat si ho u PVZP mohou dospělí ve věku 16-70 let (s platností pojištění až do 85 let) a samozřejmě děti ve věku 0-15 let. Pro ně existuje speciální pojistný produkt, tzv. „Pojištění Medvídek“

Na letošní zimu je navíc možné sjednat v rámci speciální, časově omezené akce „Úrazové pojištění dětí Zima 2019/2020“ do konce února pro děti do 18 let speciální balíček úrazového pojištění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Je pravda, že na Slovensko létáte vládním speciálem?

Tvrdíte, jak se má šetřit, i na zahraničních cestách a jestli je pravda, že si pak sám lítáte na Slovensko vládním speciálem, nekážete náhodou vodu a sám nepijete víno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MD: Se slovinským velvyslancem o nákladní železnici i přímém leteckém spojení

16:08 MD: Se slovinským velvyslancem o nákladní železnici i přímém leteckém spojení

Ministr s velvyslancem hovořili zejména o významu slovinského přístavu Koper pro český export a imp…