Vánoční dárek od autodromu? Zážitek, adrenalin i bezpečnost!

03.11.2017 16:00

Nastává období každoročního zamyšlení, čím překvapit své blízké pod vánočním stromečkem. Mostecký autodrom má řešení. Jeho originální dárek nabízející zážitek, adrenalin i bezpečnost totiž potěší nejen muže! Také dámy si jistě rády užijí napínavých chvil při sledování závodů, v horkém sedadle spolujezdce na dráze, nebo si prověří své řidičské návyky a dovednosti v kurzu bezpečné jízdy.

Vánoční dárek od autodromu? Zážitek, adrenalin i bezpečnost!
Foto: Autodrom Most
Popisek: Autodrom Most
reklama

Autodrom nabízí elektronický nebo papírový voucher. „Výhodou pořízení elektronického poukazu prostřednictvím on-line systému na webových stránkách autodromu je, že odpadá poplatek za poštovné. Kdo si však objedná papírový voucher, může se zase těšit na překvapení. Při zakoupení zážitkového nebo adrenalinového poukazu získá v jeho ceně navíc i závodní kuklu pod přilbu. U poukazů s akcentem bezpečnosti obdrží plně vybavenou autolékárničku,“ upřesnila marketingová manažerka společnosti AUTODROM MOST Tereza Zajíčková.

Zážitkový vánoční voucher obsahuje vstupenku na prestižní závodní víkend mosteckého autodromu sezony 2018, a to evropský pohár okruhových tahačů Czech Truck Prix ve dnech 31. srpna až 2. září.

Adrenalinový vánoční poukaz nabízí taxijízdu se zkušeným jezdcem ve voze Subaru WRX STI nebo BMW M3, případně svezení po velkém závodním okruhu autodromu za volantem vlastního automobilu či řídítky motocyklu.

Vánoční voucher zaměřený na bezpečnost potěší obdarované kurzem bezpečné jízdy, a to klasickým nebo FUN, případně UNI poukazem, kdy si lze z portfolia kurzů autodromu vybrat. Voucher zahrnuje i kurz sportovní jízdy s trojnásobným vítězem evropského poháru cestovních vozů (FIA ETCC) Petrem Fulínem.

Zájemci o vánoční vouchery najdou podrobné informace v nejbližších dnech na adrese www.autodrom-most.cz.

Akciová společnost AUTODROM MOST provozuje stejnojmenný závodní okruh. Budoval se v letech 1978 až 1983 v místě bývalého povrchového hnědouhelného dolu Vrbenský. Nápad na stavbu autodromu sice vznikl v souvislosti s automobilovými a motocyklovými závody, hned od počátku se ovšem počítalo s jeho využitím i pro jiné účely. Autodrom tak brzy ožil také testováním závodních i nově vyvíjených vozů, výcvikem řidičů speciálních vozidel sanitních, hasičských nebo policejních, závodnickými školami či kurzy bezpečné jízdy. Tuto úlohu převzal později polygon, vybudovaný v areálu závodního okruhu v roce 2005. Stále je největším a nejkomplexnějším zařízením svého druhu v České republice. Svou dispozicí, instalovanými technologiemi a dalšími navazujícími aktivitami nabízí na ploše 13 hektarů jedinečné podmínky pro výuku a výcvik řidičů ve všech oblastech problematiky řízení vozidel veškerých tonáží.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: komerční tisková zpráva
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministerstvo financí: Median - Většina lidí chce místo stravenek dostávat peníze

22:03 Ministerstvo financí: Median - Většina lidí chce místo stravenek dostávat peníze

Až tři čtvrtiny zaměstnanců, kteří dnes dostávají stravenky, by raději přešly na peněžní stravenkový…