Versino Production Factory pro SAP Business One pomáhá řídit výrobu filtrů

19.11.2013 12:19

Společnost Bílek Filtry s.r.o., výrobce filtračních zařízení kapalin z antikorozních ocelí, se v rámci strategického rozvoje rozhodla optimalizovat své výrobní procesy. Pro jejich systémovou podporu si vybrala Versino Production Factory™, procesně přizpůsobené řešení pro plánování a řízení výroby na platformě SAP Business One. Dodavatelem je autorizovaný partner společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One firma Versino CZ, s.r.o.

Versino Production Factory pro SAP Business One pomáhá řídit výrobu filtrů
Foto: Archiv
Popisek: SAP

Nasazení Versino Production Factory™ proběhlo v průběhu druhého čtvrtletí letošního roku a nyní ho již společnost Bílek Filtry s.r.o. plně využívá v rutinním provozu. Všechny činnosti související s výrobou – kalkulace, technická příprava výroby, plánování montážních zakázek, plánování materiálových potřeb nebo sledování průběhu výroby jsou nyní, místo samostatnou aplikací, řízeny přímo v informačním systému SAP Business One v souladu s ostatními podnikovými procesy. To přináší z pohledu řízení zásadní zjednodušení celého výrobního procesu. Zodpovědní pracovníci tak mají komplexní přehled o zakázce ve všech jejích fázích, což má pozitivní dopad jak na rychlost a kvalitu výroby, tak i na efektivitu využívání zdrojů.

„Krédem naší firmy je dodržování maximální kvality a funkčnosti technologie. Chceme být vždy o krok před ostatními, a proto musíme zajistit, aby se naši odborníci mohli věnovat především vývoji nových výrobků, výrobě a obchodu. Versino Production Factory nám pomáhá plánovat a řídit jednotlivé fáze výrobního procesu tak, abychom mohli naplňovat požadavky našich zákazníků,“ uvedl k novému řešení Vít Ištvánek, výkonný ředitel společnosti Bílek Filtry s.r.o.

Společnost Bílek Filtry s.r.o. se zabývá výrobou filtračních zařízení již od roku 1990. Produkty firma sama vyvíjí a dodává je zákazníkům z České republiky i ze zahraničí. Uplatnění naleznou v oborech, jako jsou potravinářství, strojírenství, chemie, farmacie nebo petrochemie. Využívají je například společnosti Vinium a.s., Vinselekt Michlovský a.s., Mádl vinařství s.r.o., Templářské sklepy Čejkovice, Bohemia Sekt, s.r.o., Víno Masaryk s.r.o., Bohemia Regent a.s., Víno Matyšák, s.r.o., Plzeňský Prazdroj, a.s., Starobrno a.s., Pivovar Bernard a.s., TOV PINTA – Ukrajina, Madeta a. s., Česká včela s.r.o. a celá řada dalších firem.

Po 11 letech od uvedení na trh překročil letos počet zákazníků využívajících řešení SAP Business One 40 000. Toto komplexní podnikové řešení pro malé a střední podniky je tak nyní používáno ve více než 150 zemích a je dostupné ve 41 lokalizacích a 27 jazykových verzích.

Více informací o SMB řešeních SAP lze získat na webových stránkách www.sap.cz/smb  nebo www.sap.cz/sap_smb.

Více informací o oborových řešeních pro SAP Business One lze získat na stránkách http://www.versino.cz/Oborova-reseni-pro-SAP-Business-One.aspx

O společnosti SAP

SAP, lídr trhu s aplikačním softwarem, pomáhá podnikům a organizacím všech oborů a velikostí lépe fungovat a dosahovat svých cílů. SAP umožňuje lidem a organizacím pracovat společně mnohem efektivněji a využívat podnikové informace tak, aby byli neustále před konkurencí. Přitom nezáleží na tom, zda je SAP využíván ve skladě nebo podnikové prodejně, na mobilních zařízeních nebo klasických počítačích, na pracovišti zákaznické podpory nebo v kanceláři představenstva. Aplikace a služby společnosti SAP pomáhají již více než 251 000 zákazníků dosahovat vyšších zisků, zajistit si udržitelný růst a přizpůsobovat se aktuálním potřebám. V České republice působí společnost od roku 1992 a dosud získala více než 1000 zákazníků z oblasti podniků, finančních institucí a organizací veřejné správy.

O VERSINO CZ

Společnost Versino CZ, s.r.o. je předním dodavatelem podnikových řešení pro malé a střední firmy na platformě informačního systému SAP® Business One v České republice. Jako certifikovaný SAP Partner nabízí Versino CZ, s.r.o. pro zákazníky z oborů výroba, distribuce a profesionální služby integrovaná a procesně přizpůsobená řešení na platformě informačního systému SAP® Business One – Versino Solution Factory™. Dále společnost Versino CZ, s.r.o. nabízí vlastní úpravy a obecná rozšíření standardní funkcionality SAP® Business One. Společnost Versino CZ, s.r.o. je od roku 2006 průběžně hodnocena jako nejúspěšnější prodejce informačního systému SAP Business One v České republice. V roce 2009 společnost Versino CZ, s.r.o. získala statut SAP GOLD Partner.

Více informací lze získat na www.versino.cz.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Válka s Ruskem

Pořád slyšíme, jak se máme připravit na válku s Ruskem. Z čeho teze, že nás Rusko napadne pramení? Myslíte, že jsme po Ukrajině druzí na řadě? A nechrání nás naše členství v NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Spokojený psí život v Kosovu, na vojenských základnách mají veškerý komfort

22:03 Armáda ČR: Spokojený psí život v Kosovu, na vojenských základnách mají veškerý komfort

V zahraničních operacích slouží kromě vojáků z povolání také jejich čtyřnozí kolegové. V Kosovu to j…