U přijatých produktů byly významně překročeny teploty, které se pohybovaly od 10 °C do 21 °C. Legislativa přitom jako nejvyšší povolenou teplotu pro přepravu a skladování vnitřností povoluje 3 °C.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva
Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?
Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém
Další články z rubriky

11:56 ČEZ Teplárenská zahajuje topnou sezónu na východě Čech
V reakci na výrazné ochlazení v podhorských oblastech Krkonoš zahajuje společnost ČEZ Teplárenská to…
- 10:17 České dráhy: Národní den železnice už tuto sobotu v Nymburku
- 7:05 Národní muzeum: 100 pokladů, 100 příběhů
- 22:14 ČNB ponechává sazbu proticyklické kapitálové rezervy na 1,25 %
- 19:11 AOPK ČR: Objev vzácného šáchoru Micheliova v Železných horách
- 16:08 Český rozhlas: Tajemná obálka TGM se otevře 19. září v přímém přenosu Radiožurnálu