Vězeňská služba: Výstavu o Běhu se žlutou stužkou najdete před generálním ředitelstvím

24.01.2021 16:51 | Zprávy

Výstava Uteč předsudkům aneb Žlutá stužka v pohybu, která mapuje pětileté výročí projektu Yellow Ribbon Run – Běhu se žlutou stužkou v ČR, která byla v prosinci k vidění za obchodním centrem Quadrio, bude od příštího týdne instalována v prostoru před generálním ředitelstvím VS ČR v Praze na Pankráci.

Vězeňská služba: Výstavu o Běhu se žlutou stužkou najdete před generálním ředitelstvím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Odznak vězeňské služby ČR

Projekt, zaměřený na podporu zaměstnávání vězňů po výkonu trestu, pořádá nezisková organizace RUBIKON Centrum, platforma Yellow Ribbon, Vězeňská služba ČR a další.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Váleční veteráni mohou páchat více násilných zločinů, tvrdíte vy

Víc než kdo? V čem jsou větším rizikem než ostatní uprchlíci? A není prostě řešením uprchlíky, jakékoliv důkladně prověřit? A jste pro nebo proti přijímání válečných veteránů? Ještě otázka, proč myslíte, že po válce budou prchat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HK ČR: Energetika, stavebnictví i trh práce potřebují méně regulací a byrokracie

10:34 HK ČR: Energetika, stavebnictví i trh práce potřebují méně regulací a byrokracie

Česko nemůže být dlouhodobě konkurenceschopné bez změny přístupu k regulacím v energetice, stavebnic…