Vláda: Premiér Babiš se setká s eurokomisařkou Bieńkowskou

07.06.2018 22:03 | Zprávy

Předseda vlády Andrej Babiš se v pátek 8. června 2018 setká na Úřadě vlády s komisařkou Evropské komise pro vnitřní trh, průmysl, podnikání a malé a střední podniky Elżbietou Bieńkowskou.

Vláda: Premiér Babiš se setká s eurokomisařkou Bieńkowskou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Hlavními tématy jednání budou sektorové návrhy příštího evropského rozpočtu, které se týkají evropského kosmického programu a vnitřního trhu. Hovořit budou také o problematice evropského obranného průmyslu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivana Váňová, MBA byl položen dotaz

Strana

Proč jste změnili logo, ale název strany ne? Nemyslíte, že je tak trochu zastaralý a třeba slovo křesťanská může řadu voličů odradit? I to lidová je takové zvláštní. Mě jako první napadne lidové milice

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadace ČEZ: U přístupových cest v zahradě MŠ v Březové roste 17 nových stromů

14:19 Nadace ČEZ: U přístupových cest v zahradě MŠ v Březové roste 17 nových stromů

V Mateřské škole Březová nedaleko Karlových Varů vysázeli o víkendu zaměstnanci, rodiče i jejich rat…