Vojenská akademie Vyškov: Blended learning jako moderní forma přípravy budoucích kapitánů

23.02.2023 19:38 | Tisková zpráva

V termínu 6. 2. – 2. 6. 2023 probíhá také Kurz pro nižší důstojníky, a to v nové formě studia za podpory LMS (Learning Management System) EDUWEB.

Vojenská akademie Vyškov: Blended learning jako moderní forma přípravy budoucích kapitánů
Foto: Armáda ČR
Popisek: Armáda ČR, logo.

Jde o kariérový kurz společný pro všechny odbornosti a specializace, jehož cílem je splnění kvalifikačního požadavku stanoveného pro výkon služby na místě s hodností kapitán. 

První fáze kurzu je online, proto se první setkání s posluchači odehrálo ve virtuální místnosti Jitsi, kde je v úvodu přivítal náčelník Centra kariérové přípravy nižších důstojníků podplukovník Josef Střítecký, když zmínil: „Dnes zahajujeme historicky novou variantu kapitánského kurzu. Vítám vás a přeji hodně studijních úspěchů.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva



Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MZV: Ministr Lipavský zahájil konferenci v Paříži

10:17 MZV: Ministr Lipavský zahájil konferenci v Paříži

Jan Lipavský promluvil při zahájení mezinárodní konference.