Vojenský historický ústav také na sociálních sítích, zpřístupněna i sbírka filmů

29.10.2017 10:30 | Zprávy

Vojenský historický ústav Praha spustil letos na podzim svoje facebookové stránky. Najdete zde informace o dění v naší instituci, také aktuální zprávy z nejrůznějších akcí, které mají souvislost s činností VHÚ.

Vojenský historický ústav také na sociálních sítích, zpřístupněna i sbírka filmů
Foto: VHÚ
Popisek: Vojenský historický ústav, logo

Souběžně byl také zpřístupněn unikátní youtubový profil VHÚ MOVIE, kde je možné vidět filmy především s vojenskou tematikou ze sbírek naší instituce. Tlačítka/odkazy na tyto informační zdroje naleznete i na našich stránkách www.vhu.cz, a to v horní části vedle tlačítek jednotlivých muzeí.

Od podzimu 2017 se můžete s aktivitami Vojenského historického ústavu Praha kromě webu vhu.cz potkávat i na sociálních sítích. Facebookové stránky Vojenského historického ústavu Praha mají adresu www.facebook.com/vhupraha. Na facebooku najdete pozvánky na naše akce a rychlé zprávy týkající se muzejních, edičních a mnoha dalších aktivit VHÚ. Podrobně zde také informujeme o rekonstrukci budovy Armádního muzea Žižkov, nahlížíme do sbírkových fondů naší instituce atd.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Budoucí tunel mezi Dejvicemi a Veleslavínem získal zelené razítko EIA

7:16 Správa železnic: Budoucí tunel mezi Dejvicemi a Veleslavínem získal zelené razítko EIA

Klíčová část projektu Praha – Letiště – Kladno se může posunout do další fáze příprav. Ministerstvo …