Výluka na trati Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí potrvá až do úterý

29.07.2017 14:18 | Zprávy

Úderem dnešní půlnoci započala výluka na trati Halvíčkův Brod Veselí nad Lužnicí, v úseku Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí Jihlávka – Jarošov nad Nežárkou.

Výluka na trati Havlíčkův Brod - Veselí nad Lužnicí potrvá až do úterý
Foto: red
Popisek: ČD - logo

Po dobu výluky budou všechny vlaky kategorie R v úseku Jindřichův Hradec - Batelov nahrazeny náhradní autobusovou dopravou. Náhradní autobusová doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu.

Vlaky R 656, R 651, R 655 a R 652 jsou po dobu výluky nahrazeny autobusy v úseku Jindřichův Hradec - Jihlava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Grónsko

Postavíte se veřejně za Grónsko? Půjdete proti vládě, která to udělat nechce? Otázkou je, zda by to teda na nás vrhalo dobrý stín, když bude něco jiného činit vláda a něco jiného prezident. Jestli nás pak v zahraničí bude brát vůbec někdo vážně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MZV: Ministr Macinka na pracovní návštěvě Spojených států amerických

10:34 MZV: Ministr Macinka na pracovní návštěvě Spojených států amerických

Vicepremiér a ministr zahraničních věcí Petr Macinka navštíví ve dnech 3. až 5. února 2026 Washingto…