XIII. Sněm Svazu měst a obcí ČR odložen

04.06.2013 19:00

S ohledem na současný povodňový stav na mnoha místech České republiky se Předsednictvo Svazu měst a obcí České republiky rozhodlo odložit plánovaný Sněm Svazu v Českých Budějovicích ve dnech 6. a 7. června 2013.

XIII. Sněm Svazu měst a obcí ČR odložen
Foto: red
Popisek: Svaz měst a obcí ČR

Uvědomujeme si, že pro mnoho našich kolegů starostů je prioritní postarat se o své obyvatele a zajistit zahájení obnovy zaplavených oblastí. Odložením plánovaného jednání chceme vyjádřit solidaritu s obcemi v postižených oblastech. Žádáme proto všechny registrované účastníky, aby do Českých Budějovic nejezdili. Věříme v pochopení nastalé situace.

Nevyhnutelným důsledkem odložení plánovaného jednání je vypořádání všech rezervací a závazků s tím spojených. Připravujeme proto další pokyny a informace pro registrované účastníky, které budeme postupně zveřejňovat, abychom zajistili co nejsnazší organizační odložení Sněmu.

Děkujeme za pochopení
Předsednictvo Svazu měst a obcí České republiky

Svaz měst a obcí České republiky (SMO ČR) je celostátní, dobrovolnou, nepolitickou a nevládní organizací, založenou jako zájmové sdružení právnických osob. Členy Svazu jsou obce a města. Svaz měst a obcí ČR je partnerem pro vládní i parlamentní politickou reprezentaci. Podílí se na přípravě a tvorbě návrhů legislativních i nelegislativních opatření v oblastech týkajících se kompetencí obcí. Činnost Svazu je založena především na aktivitě starostů, primátorů a členů zastupitelstev obcí a měst, kteří se nad rámec svých povinností věnují i obecným problémům samosprávy. V současné době Svaz sdružuje kolem dvou a půl tisíce měst a obcí. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberecký kraj vyhlašuje již třetí ročník soutěže Kniha roku Libereckého kraje

22:27 Liberecký kraj vyhlašuje již třetí ročník soutěže Kniha roku Libereckého kraje

Od 1. ledna do 15. února příštího roku mohou autoři nebo nakladatelé nominovat publikace do soutěže …