Začala soutěž Adaptační opatření roku

16.08.2015 16:14 | Zprávy

Integra Consulting ve spolupráci s Masarykovou univerzitou v Brně vyhlašuje pod záštitou Ministerstva životního prostředí soutěž Adaptační opatření roku. Jejím úkolem je najít projekty, které nejefektivněji povedou ke snížení negativních dopadů trvalých teplotních změn na život obyvatel.

Začala soutěž Adaptační opatření roku
Foto: Ministerstvo životního prostředí
Popisek: Ministerstvo životního prostředí

Soutěž je určena pro zástupce veřejné správy, příspěvkových a rozpočtových organizací jako jsou školy, neziskových organizací i podnikatelů. Ode dneška je možné přihlásit jakékoliv již realizované i plánované projekty, které pomáhají úspěšně chránit majetek lidí, obcí, firem, šetřit náklady na odstraňování negativních projevů změny klimatu a také podporující ochranu okolní přírody.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Imunita

Je podle vás v pořádku, že mají politici imunitu? Neuvažujete prosadit zrušení imunity? Já nevidím důvod, proč by politici měli být kryti imunitou a dělat tak ze sebe něco víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj nabízí svezení vlaky budoucnosti

22:31 Ústecký kraj nabízí svezení vlaky budoucnosti

Unikátní příležitost projet se železničním vozidlem budoucnosti, elektrickou bateriovou jednotkou (B…