Začala velká rozhlasová soutěž Hlas Dvojky

15. 3. 2016 19:58

Český rozhlas Dvojka se v průběhu jara zaměří na kouzlo hlasu a umění rétoriky. V pondělí 7. března odstartoval Hlas Dvojky, talentová soutěž o nejlepší hlasový projev. Zapojit se do ní mohou všichni posluchači starší 18 let, kteří se práci s hlasem profesně nevěnují. Výherce získá zájezd do Řecka pro dvě osoby a možnost zkusit si práci rozhlasáka. Průvodcem soutěže je herec Jan Přeučil.

Začala velká rozhlasová soutěž Hlas Dvojky
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Slovo a hlas jsou v rozhlase jedinými nástroji, které mohou posluchače zaujmout či odradit. Budeme hodnotit, jak hlas zní, jeho barvu, náladu, ale i samotný obsah textu příspěvku,“ řekl Miroslav Dittrich, šéfredaktor stanice Dvojka. Přihlášení do Hlasu Dvojky je podmíněno zasláním autorského zvukového příspěvku v délce jedna minuta na téma Můj zážitek z cest, a to do 22. dubna 2016.

Z přihlášených účastníků vybere porota třicet semifinalistů, kteří se 14. května utkají přímo v budově Českého rozhlasu Vinohradská o postup do finálové šestice. Soutěž vyvrcholí 6. června v pražském Divadle U Hasičů, kde se uskuteční velké finále za účasti herecké poroty. Závěr soutěže bude přenášen prostřednictvím YouTube kanálu Českého rozhlasu Dvojka.

Úplná pravidla soutěže jsou k dispozici v internetové rubrice věnované projektu http://www.rozhlas.cz/dvojka/hlasdvojky.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TATRA TRUCKS představuje novou generaci nakladních vozidel TATRA PHOENIX

22:28 TATRA TRUCKS představuje novou generaci nakladních vozidel TATRA PHOENIX

Od dubna letošního roku zamíří ke svým zákazníkům další generace úspěšných těžkých nákladních vozide…