Začíná sedmý ročník oblíbené ROBOSOUTĚŽE Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze

04.11.2015 9:03 | Zprávy

Tento pátek 6. listopadu se na Fakultě elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze na Karlově náměstí uskuteční první předkolo oblíbené studentské ROBOSOUTĚŽE.

Začíná sedmý ročník oblíbené ROBOSOUTĚŽE Fakulty elektrotechnické  ČVUT v Praze
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Populární soutěž pro tříčlenné středoškolské týmy startuje prvním předkolem již 6. listopadu, druhým pak 13. listopadu, třetím 20. listopadu a následným čtvrtým předkolem 27. listopadu, a to vždy od 11.30 hodin v učebně KN:E-107 na Karlově náměstí. Úkolem každého soutěžního týmu bude sestavit robota ze stavebnice LEGO MINDSTORMS tak, aby splnil zadanou soutěžní úlohu co možná nejlépe. Nejlepší tři týmy z každého předkola (celkem tedy 12 týmů) změří své síly ve finále 18. prosince s univerzitními týmy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo kultury se při rozhodování neřídí ideologií ani sympatiemi

16:13 Ministerstvo kultury se při rozhodování neřídí ideologií ani sympatiemi

Podporujeme pluralitu názorů a pestrost kultury. I proto dotace od Ministerstva kultury ČR získávají…