Dotaci na osm projektů dnes schválila Regionální rada Moravskoslezsko. Umožní nakoupit nová lůžka a související vybavení v domovech pro seniory a obdobných zařízeních v Havířově, Frýdlantu nad Ostravicí, Českém Těšíně, Třinci, Hlučíně a dalších městech.
“Polohovatelná a elektronicky ovládatelná lůžka a matrace proti proleženinám usnadní život klientů a zásadně ulehčí péči personálu o klienty, kteří jsou často imobilní,“ uvedla Kateřina Dostálová, ředitelka Úřadu Regionální rady Moravskoslezsko, kde se hodnotí a proplácí žádosti o evropské dotace.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.


