Zdeněk Juračka opětovně zvolen do čela Skupiny COOP

03.11.2014 17:10 | Zprávy

31.10.2014 proběhly plánované volby nového předsedy Svazu českých a moravských spotřebních družstev ( Skupina COOP) i dalších orgánů. Do čela byl opětovně zvolen Ing. Zdeněk Juračka. Zdeněk Juračka rovněž působí coby představitel Asociace českého tradičního obchodu a je viceprezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu České republiky.

Zdeněk Juračka opětovně zvolen do čela Skupiny COOP
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ing. Zdeněk Juračka, čestný předseda Asociace českého tradičního obchodu

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (Skupina COOP) sdružuje 47 spotřebních družstev, která provozují dohromady téměř 2.900 prodejen s celkovou prodejní plochou okolo 400.000 m2 a zaměstnávají na 15.000 lidí. V roce 2013 vykázala česká a moravská spotřební družstva obrat v hodnotě 26,9 mld. Kč.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

22:08 Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …