Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra je Czech Superbrand 2017

04.03.2017 9:45 | Zprávy

Mezinárodním oceněním Czech Superbrands 2017 se může v letošním roce pochlubit Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR). Je jedinou zdravotní pojišťovnou v zemi, která toto prestižní mezinárodní ocenění kvality získala.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra je Czech Superbrand 2017
Foto: ZP MV ČR
Popisek: ZP MV ČR

„Toto vítězství potvrdilo, že ZP MV ČR je na trhu pevně ukotvená a veřejností pozitivně vnímaná zdravotní pojišťovna, která zajišťuje kvalitní a dostupnou zdravotní péči svým klientům a zaměřuje se na upevňování jejich zdraví,“ okomentoval ocenění generální ředitel ZP MV ČR David Kostka.

Podle něj prestiž ocenění stoupá tím, že do soutěže jsou jednotlivé firmy nominovány a následně také hodnoceny nezávislými odborníky. To potvrzuje i ředitel organizace Czech Superbrands Roman Sovják, který ocenění pojišťovně před nedávnem předal. „Do úzkého spektra oceněných značek působících na našem trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování brandu, inovace či prestiž,“ potvrzuje Roman Sovják.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Informační služby loni zodpověděly tisíce dotazů včetně těch kuriózních

16:13 ČSÚ: Informační služby loni zodpověděly tisíce dotazů včetně těch kuriózních

Pracovníci informačních služeb v ústředí a na krajských správách vyřešili v roce 2025 více než devět…