Zlínský kraj: Muzejníci kraje debatovali s ministrem kultury

11.09.2021 17:11 | Tisková zpráva

Ve čtvrtek 9. září proběhlo v Muzeu regionu Valašsko na zámku Vsetín řádné zasedání Zlínské krajské sekce asociace muzeí a galerií (AMG).

Zlínský kraj: Muzejníci kraje debatovali s ministrem kultury
Foto: kr-zlinsky.cz
Popisek: Zlínský kraj - logo

Jednání proběhlo za přítomnosti významných hostů: ministra kultury Lubomíra Zaorálka, radní Zlínského kraje za oblast školství a kultury Zuzany Fišerové, předsedkyně AMG ČR Ireny Chovančíkové, člena předsednictva českého výboru ICOM Jiřího Střechy, místostarostky města Valašské Meziříčí Yvony Wojaczkové, místostarosty města Vsetín Pavla Bartoně a dalších hostů z řad odborné i laické veřejnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český rozhlas: Upřesnění informací k registraci poplatníků

22:03 Český rozhlas: Upřesnění informací k registraci poplatníků

Vyjádření Českého rozhlasu k?fungování Účtu poplatníka a upřesnění informací ohledně registrací