V letošním roce se zapojili také někteří partneři zoo, takže se návštěvníci mohou těšit i na interaktivní stanoviště se sportovní nebo zdravotní tématikou. Samozřejmě nejde pouze o program, za návštěvu stojí Zoo Liberec jako taková – v této době už například bývají ve svém, výběhu k vidění letošní mláďata pandy červené.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Emisní povolenky
Také s nimi nesouhlasím a snad zavedeny nebudou. Ale upřímně, co může pro nás jejich nezavedení znamenat? Dost pochybuji, že když je nezavedeme, EU nad tím jen mávne rukou.
Další články z rubriky
7:23 DPP loni přepravil téměř miliardu lidí, vydělal 686 milionů
Výsledek hospodaření Dopravního podniku hl. m. Prahy za rok 2025 skončil ziskem ve výši 686,13 milio…
- 22:08 Policie ČR: Lidé stále přecházejí koleje zakázanými místy
- 16:13 Letiště Praha zvýšilo provozní zisk na 5,1 miliardy korun
- 14:54 Skupina ČEZ je největší energetická firma v Evropě
- 11:27 NPÚ: Experti potvrdili možnost obnovy Vyšehradského mostu
- 7:14 Armáda ČR: Přes 600 nových vojáků složilo ve Vyškově přísahu



