Zpěvačka Helena Vondráčková nepodepsala antichartu, potvrdil Obvodní soud pro Prahu 5

23.04.2018 14:57

Helena Vondráčková, kterou exkluzivně zastupuje Agentura MM Praha, nepodepsala tzv. antichartu! Dnes o tom rozhodl Obvodní soud pro Prahu 5 na základě předložených důkazů z archivů.

Zpěvačka Helena Vondráčková nepodepsala antichartu,  potvrdil Obvodní soud pro Prahu 5
Foto: Hans Štembera
Popisek: Helena Vondráčková

Zpěvačka se na soud obrátila kvůli článku na webových stránkách www.krajskelisty.cz, jehož součástí byla loni v lednu tato pasáž: "Mnozí se naopak dodnes brání přiznat odpovědnost. Helena Vondráčková například žalovala kritika Jana Rejžka za to, že v novinách uvedl, že její jméno je na seznamu anticharty. Soud ale Vondráčková prohrála. Antichartu prokazatelně podepsala. A nejen ona."

Sdělení právního zástupce zpěvačky Marka Nespaly: "Má klientka, paní Helena Vondráčková považuje výsledek tohoto soudního sporu za konečnou satisfakci mnohaletého a opakovatelného obviňování nejrůznějšími individui z podpisu Anticharty. Má klientka nemá proti žalovanému periodiku žádnou osobní zášť a tento soudní spor byla nucena vést do konečného rozhodnutí, jímž jí bylo dáno za pravdu, z důvodu dosažení finálního soudního verdiktu, kdy je jednou pro vždy najisto postaveno, že Antichartu skutečně nepodepsala (usnesení, jímž se schvaluje smír nesmí být v rozporu s hmotným právem a má povahu vykonatelného rozhodnutí, ačkoli se nenazývá rozsudkem). Má klientka, paní Helena Vondráčková tím považuje celou nešťastnou věc a různé lživé kampaně za uzavřené.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident podepsal jmenovací dekrety nových profesorů

15:18 Hrad: Prezident podepsal jmenovací dekrety nových profesorů

Prezident republiky Miloš Zeman podepsal jmenovací dekrety profesorů vysokých škol. Rozhodnutí prezi…