ČT: Tečkou za volebním vysíláním bude hodinový rozhovor s vítězem

24.01.2013 13:25 | Zprávy

Česká televize uzavře předvolební vysílání před první přímou volbou prezidenta ČR posledním duelem obou finalistů, vysílaným ve čtvrtek 24. ledna ve 20 hodin. Kandidáti se utkají v režii České televize na půdě Paláce Hybernia. Moderátorem duelu je Václav Moravec, dotazy kandidátům budou klást ale také podporovatelé z opačných táborů. Kandidáti budou odpovídat ve stoje, čas jejich proslovů bude načítat časomíra.

ČT: Tečkou za volebním vysíláním bude hodinový rozhovor s vítězem
Foto: ČT
Popisek: Nové logo České televize

V sobotu 26. ledna uzavře Česká televize volební vysílání odpoledním volebním studiem na ČT24, pořadem Události a ve 20 hodin prvním velkým televizním rozhovorem s vítězem prezidentské volby. Rozhovor povede Václav Moravec. Prezidentské finále i rozhovor se zvoleným prezidentem bude Česká televize vysílat souběžně na ČT1 i ČT24.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pokolikáte už tu byl pokus odvolat šéfku EK?

Ne že bych s ní sympatizoval, ale buď by bylo na místě pro její odvolání získat nejprve větší podporu anebo se zabývat něčím podstatným, co lze změnit, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ÚZSVM: Terezín získal pozemek potřebný pro výstavbu protipovodňových opatření

22:03 ÚZSVM: Terezín získal pozemek potřebný pro výstavbu protipovodňových opatření

Litoměřické pracoviště ÚZSVM bezúplatně převedlo městu Terezín důležitý pozemek, který využije při o…