Češi soudům už věřit přestali, ukázal výzkum

27.06.2011 14:43 | Zprávy
autor: jas

Zřejmě i mnohé vládní a politické kauzy a jejich provázanost s justicí přiměly Čechy k tomu, aby přestali věřit soudním a dalším justičním institucím. Poměrně dobré renomé má policie.

Češi soudům už věřit přestali, ukázal výzkum

Důvěra lidí v instituce justice a orgány činné v trestním řízení není příliš vysoká. Činnost soudů hodnotí kladně ani ne třetina obyvatel, konkrétně 29 procent Čechů. Orgánům činným v trestním řízení věří 35 procent Čechů. Vyplývá to z aktuálního výzkumu společnosti STEM.

Policie je na tom relativně dobře

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jsem proti nim a jsem rád, že někdo bojuje za nás. Ale když tvrdíte, že je hodláte případně neimplementovat do české legislativy. Je to takto jednoduše možné? Myslíte, že to v EU projde, že nás to pak nebude stát taky dost peněz?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Armáda ČR: Čeští vrtulníkáři na nových strojích H-1 už v Polsku plní operační úkol

22:08 Armáda ČR: Čeští vrtulníkáři na nových strojích H-1 už v Polsku plní operační úkol

Další jednotka Armády ČR „Heli Unit“ převzala v Polsku plnění operačního úkolu, nově bude střežit vý…