Divácký průzkum: Zeman v souboji zazářil, Fischer totálně vyhořel

06.01.2013 13:15 | Zprávy

Společnost SANEP v bleskovém průzkumu zjišťovala názory diváků pátečního prezidentského duelu Jana Fischera a Miloše Zemana na TV Prima Family. Poměrně jednoznačně mezi diváky vyhrál Miloš Zeman.

Divácký průzkum: Zeman v souboji zazářil, Fischer totálně vyhořel
Foto: hns
Popisek: Jan Fischer versus Miloš Zeman

Celkem 54,5 procent diváků uvedlo, že je zaujal Miloš Zeman. Jan Fischer prý zaujal pouhých 12,4 procenta. Diváci podle agentury SANEP ocenili zejména přirozenější a pohotovější vystupování čestného předsedy SPOZ.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Mgr. Marek Novák, MBA byl položen dotaz

Proč se podle vás kauza Dozimetr tak dlouho vleče?

Kdo je podle vás viníkem? A objektivně vzato, nevlečou se stejně dlouho i soudy kolem Babiše? Co jsem zaznamenal, tak se snad znovu řeší i Čapí hnízdo. A vlastně, není třeba celkově něco udělat s tím, jak se u nás soudy vlečou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: TOP firmy odvedly v roce 2024 přes 115 miliard

22:03 Finanční správa: TOP firmy odvedly v roce 2024 přes 115 miliard

Přehled TOP 100 největších plátců daně z příjmů právnických osob