Hloupé škrtací reformy brzdí naši ekonomiku, pustil se do vlády Paroubek

29.04.2012 12:31 | Zprávy
autor: joh

Hosty pořadu Partie na Prima family byli šéf poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura a předseda Národních socialistů - levice 21. století Jiří Paroubek. Hlavním tématem byla ekonomika. Politici se neshodli téměř na ničem, Paroubek ale řekl, že je mu jedno, kdo vládu podporuje. Záleží mu na tom, co prosazuje – a podle něj je to všechno špatně.

Hloupé škrtací reformy brzdí naši ekonomiku, pustil se do vlády Paroubek
Foto: Repro TV Prima
Popisek: Jiří Paroubek v Partii televize Prima

Prvním tématem byly předčasné volby a stabilita vládní většiny. „Já si myslím, že na podzim ty volby nebudou, to je nepraktické. Ale mám za to, že někdy do roka volby budou,“ předpovídá Paroubek. „Budu zcela upřímný. Kdyby ty volby byly teď v červnu, tak národní socialisté by úspěšní nebyli. Ale na podzim nebo na jaře? To je něco jiného,“ uvedl.

Koaliční smlouva příští týden

„My jsme si v pátek ověřili, že vláda většinu v Poslanecké sněmovně má,“ prohlásil Stanjura s tím, že rozhodně nedochází ke změnám programových priorit ani k personálním změnám. Věří ve stabilitu současné koalice. „Když se nám nebude dařit, je určitě dobře, aby byly předčasné volby,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Sebedestrukce Evropy

Souhlasím s vámi, že se Evropa ničí sama, ale co je podle vás tou hlavní příčinou? Je to migrace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Maskoty Olympiády dětí a mládeže 2026 se stali lachtani

7:23 MHMP: Maskoty Olympiády dětí a mládeže 2026 se stali lachtani

Olympiáda dětí a mládeže 2026, která se v červnu vůbec poprvé uskuteční v hlavním městě, už zná své …