Mateřská na vojně? Příspěvek na bydlení deset tisíc

20.11.2011 20:10 | Zprávy

Pokud v české armádě odejde rodič na mateřskou dovolenou, každý měsíc pobírá desetitisícový příspěvek na bydlení. A podle Lidových novin se nic nezmění do roku 2013.

Mateřská na vojně? Příspěvek na bydlení deset tisíc
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Tank na přehlídce v Milovicích

„Nedivím se, proč by za tolik peněz nezůstala žena doma,“ říká nadpraporčík Josef D. z posádky ve Vyškově. S despektem se proto dívá i na devět žen, které ve Vyškově na začátku října nastoupily k základnímu výcviku a od Nového roku se z nich stanou profesionální vojákyně. „Za dva roky si povíme, kolik z nich to myslelo vážně a kolik už je doma s děckem,“ poznamenává.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Radek Koten byl položen dotaz

Trafiky

Dobrý den, zajímá mě, jestli bude SPD do vlády nominovat své lidi, kteří neuspěli ve volbách, což bohužel dělají všichni a vytváří se tak podle mě trafiky za peníze nás všech? Nebo budete lepší a neuděláte to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha vybuduje nové mobilní hrazení na Rašínově nábřeží

10:34 MHMP: Praha vybuduje nové mobilní hrazení na Rašínově nábřeží

Rada hl. m. Prahy na svém dnešním jednání rozhodla o výběru dodavatele veřejné zakázky na stavební p…