Na facebookové stránky festivalu Prague Pride zaútočil hacker

18.08.2012 6:34

Facebookové stránky členů týmu festivalu sexuálních menšin Prague Pride napadli hackeři. Odesílají z nich nepravdivé informace o změnách v programu, zejména sobotního pochodu, sdělil ČTK ředitel festivalu Czeslaw Walek. Potvrdil, že veškerý program zůstává v platnosti, pochod hrdosti homosexuálů vyráží ve 13:00 z Václavského náměstí.

Na facebookové stránky festivalu Prague Pride zaútočil hacker
Foto: Hans Štembera
Popisek: Závěrečný pochod festivalu sexuálních menšin Prague Pride 2011 Prahou

"Nic v programu se neposouvá ani nemění, průvod vyráží směr Střelecký ostrov, kde od 15:30 navazuje hudební festival," uvedl Walek.

Bude vyšší účast než minulý rok, slibují si organizátoři

Organizátoři čekají, že by do karnevalového průvodu mohlo dorazit víc lidí než loni, kdy jich přišlo na 8000. Proti akci se chystají protestovat konzervativci. V pohotovosti bude policie. Doprava v centru se asi na dvě hodiny omezí.

Konzervativní občanské sdružení Akce D.O.S.T. pořádá ve stejnou dobu protidemonostraci jako vyjádření odporu k pochodu hrdosti. Na setkání konzervativců, které se odehraje stejně jako Prague Pride pod sochou svatého Václava na Václavském náměstí v Praze, vystoupí mimo jiné prezidentův vicekancléř Petr Hájek či kandidát na prezidenta republiky Jiří Karas.

reklama

autor: vfe

změny ve smlouvách

Dobrý den, nechápu, jak piráti mohou podpořit pro nás tak nevýhodné změny zakládajících smluv EU. Nebo myslíte, že jsou pro nás výhodné? A kdyby byly změny schváleny, neměli bysme jako občané mít pak možnost rozhodnout, zda chceme v EU nadále zůstávat? Myslíte, že změny projdou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

205 Kč v ČR za vepřové, 77 Kč v Polsku. Překvapivý důvod, o němž se nepsalo

11:21 205 Kč v ČR za vepřové, 77 Kč v Polsku. Překvapivý důvod, o němž se nepsalo

205 Kč za kilo vepřové pečeně v ČR, 77 Kč v Polsku. Zjištění polských novinářů. Důvod? Překvapivý. „…