ODS čeká na Nečasův návrat. Pak bude řešit Vondru

26.03.2011 11:58 | Zprávy
autor: jas

Hned poté, co se premiér Petr Nečas (ODS) vrátí ze své pracovní cesty v Bruselu, bude muset řešit palčivé téma. Tím se během posledních dnů a týdnů stala kauza kolem jeho spolupstraníka, ministra obrany Alexandra Vondry.

ODS čeká na Nečasův návrat. Pak bude řešit Vondru

Aféra kolem ministra obrany Alexandra Vondry (ODS), která bují už několik týdnů, neutichá. Ba naopak. Nejužší vedení ODS bude napjatou situaci kolem něho zřejmě konzultovat i o víkendu, po sobotním návratu premiéra Petra Nečase ze summitu EU .

Kauza kolem předražené zakázky pro firmu ProMoPro rozpoutala spory i ve vládě. Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) Vondru už ve středu vyzval k rezignaci, posléze se k němu přidali i další politici.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hospodářská komora: Bez podnikatelů stát nemůže fungovat, řekl prezident Zajíček

20:14 Hospodářská komora: Bez podnikatelů stát nemůže fungovat, řekl prezident Zajíček

Podnikatelé zaměstnávají více než 71 procent všech zaměstnanců a z jejich činnosti plyne přes 81 pro…